Odamız Rehberleri

Bilgilendirme: Turist rehberliği mesleği sadece “Eylemli” turist rehberleri tarafından icra edilebilir. Eylemli turist rehberi olabilmek için bir yıl süreyle geçerli olan çalışma kartının alınması zorunludur. Lütfen rehberinizin ÇALIŞMA KARTI (KOKART) ve EYLEMLİ olup olmadığını sorgulayınız.

AD SOYAD TELEFON MAİL DİL BOŞ GÜNLER
Abdulsamet Batur 0539 364 1665 smtbtr16@gmail.com Arapça
Bilal Çağatay Erentürk 0533 517 9859 bilalerenturk@hotmail.com Arapça
Bilal Kasap 0532 254 7105 bilalkasap16@gmail.com İngilizce
Bünyamin Koçak 0507 383 8747 bunyaminkocak88@gmail.com Portekizce
Cengiz Doğan 0545 328 1032 cngzdgn@hotmail.com İngilizce
Denizhan Sezgin 0532 214 2099 denizhansezgin1@gmail.com İngilizce
Derya Fatih Muti 0538 728 2699 Deryafatihmuti@gmail.com İngilizce
Emre Karaman 0545 394 7183 omg.emre@hotmail.com İngilizce
Enis Yaşar 0545 882 9531 enissyasar@hotmail.com İngilizce
Erdinç Babacan 0532 397 8292 erbabacan@gmail.com Arapça
Ertuğrul Şengül Ertuğrul Şengül ertuğrulseyhoglu@gmail.com Arapça
Esra Öztürk 0535 377 69 10 clkesra001@gmail.com İngilizce
Eyhan Cıla 0544 794 4674 eyhanyunus89@gmail.com Arapça
Faruk Kurt 0505 439 0613 estergon16@gmail.com İngilizce
Firuze Sultan Uzunoğlu 0534 401 1281 guzunfiruzesultan@gmail.com İngilizce
Günay Coşkun 0533 084 5055 guidebursa@gmail.com İngilizce
Gürol Arslantürk 0532 486 3642 gurolars@hotmail.com İngilizce
Hasan Ali Bilge 0534 673 5936 hasanalibilge@yahoo.com Çince
Hatice Şen 0537 595 8029 sghaticesen@hotmail.com Bulgarca, Rusça
İlker Özcan 0554 480 5887 ilkerozcan_@hotmail.com İngilizce
İpek Demirhisar (542) 720-7235 ergengilipek@hotmail.com İngilizce
İsmail Musahan (542) 840-6388 iso-80@mail.ru Rusça
İstemihan Seven 0533 572 1258 istemihanseven@hotmail.com İngilizce
Kadir Genç 0532 735 3684 kadirgenc1@hotmail.com İngilizce
Kerem Nerkis 0551 433 1092 nerkis36@gmail.com Arapça
Kezban Özcan 0544 838 9542 kostak_mugla48@hotmail.com İngilizce
Kürşat Özen 0541 366 6158 kursat_ozen@hotmail.com İngilizce
Metin Şen 0541 442 2892 bbbmetinsen@hotmail.com Bulgarca
Mikdat Süzgen (534) 683-4688 mikdatsuzgen@hotmail.com Almanca, İngilizce
Muharrem Altun 0532 644 2988 muharremaltun@yahoo.com İngilizce
Murat Aykan Özyürek 0538 606 3585 aykanozyurek@gmail.com İngilizce
Musa Yağar 05426705635 Musa-yagar@hotmail.com İngilizce
Mustafa Çıkı 0533 518 3550 mustafaciki@hotmail.com İngilizce
Mustafa Kuş 0544 502 0895 ulmehmet@hotmail.com İngilizce
Nesrin Çakmak 0505 375 2179 nesrincakmak60@gmail.com Arapça
NİHAT sağdıç 05444906695 rehber_nihat@hotmail.com İngilizce
Nihat Tınık 0532 577 3312 mrnihat@yahoo.co.uk İngilizce
Nurcan Çakır 0541 293 7594 nurcancak@gmail.com Almanca
Nuri Arslan 05322834851 rnuriarslan@gmail.com İngilizce
Okan Ayhan 0544 511 9707 bursaturrehberi@gmail.com İngilizce
Okan Cankurtaran 0544 860 1305 okancankurtaran16@hotmail.com İngilizce
Orçun Sezer 0505 255 2049 orcunsezer12@hotmail.com İngilizce
Rahman Altınsoy 0542 463 2324 altinsoy_70@hotmail.com İngilizce
Raşid Ömeroğlu 0534 070 7888 reshmuk2000@gmail.com Rusça
Ravshan Nur 0538 987 1683 ravshan.nuur@gmail.com Rusça
Rıdvan Özcan 0533 811 3062 ridvan_ozcan@hotmail.com Rusça
Rüstem Ayhan 0532 634 1323 rustemayhan@gmail.com İngilizce
S.Ersen Yelkenkaya 0 542 452 38 98 ersenfr@yahoo.fr Fransızca,İngilizce
saffet Necdet Hakgüden 0532 342 6532 hakgüvennecdet@gmail.com İngilizce
Selin Kaymak 0539 243 6867 selin-kaymak@hotmail.com İngilizce
Semih Bayrak 0532 441 2840 semihbayrak85@yahoo.com İngilizce
Seval Karan 0506 369 7588 sevalacil@gmail.com İngilizce
Şule Çankaya Babacan 0505 792 4762 slbaseski@gmail.com İngilizce
Tansu Erçevik 0532 058 1608 rehbertansuercevik@gmail.com İngilizce
Timur Musagil 0554 623 2547 timurmusagil@hotmail.com Rusça
Tufan Mutlu 0535 024 04 58 tufan.942@hotmail.com İngilizce
Uğur Sarıkaya 0538 775 9832 ugursarikaya@yahoo.com İngilizce
Veysi Çarboğa 0541 554 0681 tour_guide1988@hotmail.com İngilizce
Yunus Şimşek 0507 535 7889 yunusisratur@hotmail.com Arapça
Zafer İhtiyar 0505 816 4334 zihtiyar1@gmail.com Arapça